AKTUÁLNE POZÍCIE:

  • Strojník mliekarenskej výroby

  • Robotník mliekarenskej výroby

  • Pomocné práce v sklade – brigáda pre študentov

V prípade vášho záujmu pošlite svoj štruktúrovaný životopis na e-mailovú adresu personalne@agrotami.sk alebo poštou na adresu AGRO TAMI, a.s., Cabajská 10, 950 22 Nitra, kde pripojíte nasledovný súhlas:

V zmysle nariadenia GDPR a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním mojich osobných údajov, v plnom rozsahu, uvedenom  v mojom životopise, žiadosti o prijatie do zamestnania, motivačnom liste spoločnosti AGRO TAMI, a.s. Cabajská 10, 950 22 Nitra, IČO 36467430 za účelom vedenia evidencie uchádzačov o zamestnanie, výberu vhodného kandidáta na voľné pracovné miesto, kontaktovania a pozvania vybraného uchádzača na pracovný pohovor. Tento súhlas udeľujem prevádzkovateľovi na všetky formy a spôsoby spracúvania osobných údajov po dobu 12 mesiacov. Ako dotknutá osoba zároveň vyhlasujem, že som bola informovaná o práve kedykoľvek odvolať tento súhlas a že odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založenom na tomto súhlase pred jeho odvolaním. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné.

Bližšie informácie Vám poskytneme aj na telefónnom čísle 037/6925377.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Strojník mliekarenskej výroby

Náplň práce:

Obsluha plniacej linky, nastavovanie a zoraďovanie plničky, zodpovednosť za celkový povrchový vzhľad a čistotu strojno-technologického zariadenia, zodpovednosť za správne značenie surovín a polotovarov, vykonávanie evidencie na výrobnom stredisku

Pracovné podmienky:

  • práca za zmeny v nepretržitej prevádzke, zmeny sú 12-hodinové (6.00 – 18.00 hod a 18.00 – 6.00 hod)
  • miesto výkonu práce: Cabajská 10, Nitra
  • termín nástupu: ihneď
  • práca na plný úväzok na trvalý pracovný pomer
  • práca vhodná pre ženy aj mužov

Mzda a zamestnanecké výhody:

  • 560 € + 15 % prémie + príplatky nad rámec Zákonníka práce
  • mimoriadne odmeny 2-krát ročne
  • práca v stabilnej spoločnosti
  • mzda vždy načas
  • stravovanie zabezpečené

Požiadavky na zamestnanca:

  • stredoškolské vzdelanie v odbore potravinárstvo alebo strojárstvo
  • zdravotná spôsobilosť (platný zdravotný preukaz)
  • samostatnosť, manuálna zručnosť, spoľahlivosť, ochota pracovať na zmeny

Robotník mliekarenskej výroby

Pomocné práce vo výrobe, senzorická kontrola zabalených výrobkov, odoberanie výrobkov z pásu a ukladanie na paletu, udržiavanie poriadku a vykonávanie čistenia priestorov na pracovisku

  •  práca na plný úväzok na trvalý pracovný pomer

  • 460 € + 15 % prémie + príplatky nad rámec Zákonníka práce

  • stredoškolské vzdelanie
  • manuálna zručnosť, spoľahlivosť, ochota pracovať na zmeny

Pomocné práce v sklade – brigáda pre študentov

Pomocné práce v sklade, prekladanie spotrebiteľských balení mlieka

  • od 8.00 do 14.00 hod
  • jednozmenný pracovný režim
  • mzda 3,30 €/hod

  • vek 18+
  • štatút študenta deklarovaný potvrdením o návšteve školy
  • platný zdravotný preukaz
  • vzhľadom k fyzickej námahe práca vhodná viac pre chlapcov