AKTUÁLNE POZÍCIE:

Strojník mliekarenskej výroby

-          práca na plný úväzok na trvalý pracovný pomer

miesto výkonu práce: Cabajská 10, Nitra

termín nástupu: ihneď

náplň práce:

obsluha plniacej linky, nastavovanie a zoraďovanie plničky, zodpovednosť za celkový povrchový vzhľad a čistotu strojno-technologického zariadenia, zodpovednosť za správne značenie surovín a polotovarov, vykonávanie evidencie na výrobnom stredisku

pracovné podmienky:

práca za zmeny v nepretržitej prevádzke, zmeny sú 12-hodinové (6.00 – 18.00 hod a 18.00 – 6.00 hod)

mzda a zamestnanecké výhody:

560 € + 15 % prémie + príplatky nad rámec Zákonníka práce

mimoriadne odmeny 2-krát ročne

práca v stabilnej spoločnosti

mzda vždy načas

stravovanie zabezpečené

požiadavky na zamestnanca:

stredoškolské vzdelanie v odbore potravinárstvo alebo strojárstvo

zdravotná spôsobilosť (platný zdravotný preukaz)

samostatnosť, manuálna zručnosť, spoľahlivosť, ochota pracovať na zmeny

doplňujúce informácie:

práca vhodná pre ženy aj mužov

Robotník mliekarenskej výroby

miesto výkonu práce: Cabajská 10, Nitra                                          termín nástupu: ihneď

pomocné práce vo výrobe, senzorická kontrola zabalených výrobkov, odoberanie výrobkov z pásu a ukladanie na paletu, udržiavanie poriadku a vykonávanie čistenia priestorov na pracovisku

460 € + 15 % prémie + príplatky nad rámec Zákonníka práce

stredoškolské vzdelanie

manuálna zručnosť, spoľahlivosť, ochota pracovať na zmeny

V prípade vášho záujmu pošlite svoj štruktúrovaný životopis na e-mailovú adresu personalne@agrotami.sk alebo poštou na adresu AGRO TAMI, a.s., Cabajská 10, 950 22 Nitra. Bližšie informácie Vám poskytneme na  telefónnom čísle 037/6925377.

Pomocné práce v sklade – brigáda pre študentov

pomocné práce v sklade, prekladanie spotrebiteľských balení mlieka

od 8.00 do 14.00 hod

jednozmenný pracovný režim

mzda:

3,30 €/hod

vek 18+

štatút študenta deklarovaný potvrdením o návšteve školy

platný zdravotný preukaz

vzhľadom k fyzickej námahe práca vhodná viac pre chlapcov

V prípade vášho záujmu nás kontaktujte na e-mailovej adrese personalne@agrotami.sk alebo na telefónnom čísle 037/6925377.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.