AGRO TAMI, a.s. Nitra
Nitrianska mliekareň

Nitrianska mliekareň má už vyše 70-ročnú tradíciu.
Prvá prevádzka na výrobu mliečnych špecialít vznikla v meste pod Zoborom ešte v roku 1932. Od tých čias sa výroba stále rozširovala. Majitelia firmy a jej právne formy sa postupne menili. Predposledným majiteľom bola holandská spoločnosť Friesland Foods, ktorá koncom roku 2006 oznámila, že so spracovaním mlieka v Nitre končí a odchádza zo slovenského trhu.

onas.JPG 

O mliekareň prejavila záujem slovenská podnikateľská skupina, ktorá po dohode nakoniec aj firmu vrátane technológie a niektorých tradičných slovenských značiek v roku 2006 kúpila. Mliekáreň v Nitre je známa výrobou tradičných kvalitných jogurtov, nátierok, mliečnych dezertov a kyslomliečnych nápojov.
Od 1. júna 2007 sa zmenil názov spoločnosti na AGRO TAMI, s.r.o. Nitra.

26.1. 2008 sa následne zmenila právna forma spoločnosti na akciovú spoločnosť.
Mliekareň od roku 2007 získala pre svoje výrobky niekoľko ocenení Značka kvality a Mliekarenský výrobok roka.

Snahou nášho tímu pracovníkov je hlavne uspokojovať potreby slovenských zákazníkov a dodávať na trh kvalitné slovenské mliečne výrobky. Naše produkty vyvážame aj do Českej republiky a Maďarska.

Podniková predajňa

 

podnikova_predajna2.jpg

 

Širokú škálu našich produktov si môžete zakúpiť za zvýhodnené ceny v našej podnikovej predajni, ktorá sa nachádza v sídle spoločnosti na Cabajskej ulici v Nitre.
Otváracie hodiny sú :
Pondelok – piatok : 8:00 – 16:00 hod.
Obedňajšia prestávka je 12:30 – 13:00 hod.

 

 

 

Naše značky

Spoločnosť Agro Tami a.s. v Nitre vyrába produkty pre bielu kuchyňu pod značkou Agro Tami „Nitrianske“. Ostatné produkty sú vyrábané pod značkou Tami.

logo-agrotami.jpg
 logo-tami.jpg

Certifikáty

Značka kvality

Ocenenia Značky kvality

Naše novinky očarili nielen vás, ale aj odborníkov z oblasti potravinárstva a získali renomovaný titul Značka kvality SK.