2obrazky ceny

Pravidlá súťaže „Maškrtko bikuje na SlovakiaBike 2021" na stiahnutie tu:

Pravidlá súťaže „Maškrtko bikuje na SlovakiaBike 2021“

FB chlsutaž v kreslení

Štatút súťaže „ Vysnívaný bicykel" na stiahnutie tu:

Štatút súťaže Vysnívaný bicykel

Zoznam výhercov súťaže
Poradie Meno Mesto Výhra
1 Renáta H. Topoľčany bicykel
2 Ľubomír B. Bratislava bicykel
3 Emília Z. Bacúchov odrážadlo
4 Rudolf O.  Kočovce odrážadlo
5 Helena M. Považská Bystrica odrážadlo
6 Viktor R. Galanta odrážadlo
7 Dominik K. Harichovce cyklistická prilba
8 Petra K. Nové Zámky cyklistická prilba
9 Ivana U.  Opatovce nad Nitrou cyklistická prilba
10 Amélka M.  Trenčín cyklistická prilba
11 Andrej M. Visolaje  cyklistická prilba
12 Martina P. Brusno cyklistická prilba
13 Barbora G. Ľubochňa cyklistická prilba
14 Eva G. Horná Súča cyklistická prilba
15 Nikola H. Holíč cyklistická prilba
16 Silvia F Klin cyklistická prilba
17 Timea O. Sačurov reproduktor
18 Miško G. Pernek reproduktor
19 Daniel Š. Nitra reproduktor
20 Jana H. Nižný Hrabovec reproduktor
21 Roman M.  Topoľčany reproduktor
22 Jana B. Liptovský Peter reproduktor
23 Lujza A. Lemešany reproduktor
24 Barbora G. Košice reproduktor
25 Iveta M. Cinobaňa reproduktor
26 Ľudmila B. Heľpa reproduktor
27 Alexandra H. Komárno náramok
28 Eva Z. Spišské Bystré náramok
29 Vladimíra F. Humenné náramok
30 Marta S. Urmince náramok
31 Veronika P. Ruskov náramok
32 Erika V. Čierna Voda náramok
33 Miriama Č. Žírany náramok
34 Miška Č. Považská Bystrica náramok
35 Darina M. Senec náramok
36 Monika Š. Kláštor pod Znievom náramok
37 Zuzana O. Letanovce fľaša
38 Ján S. Vranov nad Topľou fľaša
39 Zdenka J. Snežnica fľaša
40 Alena J.  Lipová fľaša
41 Jana J. Prešov fľaša
42 Ján F.  Svätý Jur fľaša
43 Alžbeta H. Poprad fľaša
44 Ľudmila B. Zakamenné fľaša
45 Viliam Č. Liptovský Mikuláš fľaša
46 Claudia L. Nitra fľaša
47 Slávka P. Turany fľaša
48 Daniela S. Biely Kostol fľaša
49 Eva H. Veľké Zálužie fľaša
50 Anna E. Bánovce nad Ondavou fľaša
51 Lucia K. Bratislava fľaša
52 Zuzana P. Lazany osvetlenie
53 Bibiana P. Michalovce osvetlenie
54 Andrea D. Banská Bystrica osvetlenie
55 Riško O. Martin osvetlenie
56 Mária S. Vozokany pri Galante osvetlenie
57 Karin a Lukáš L. Kanianka osvetlenie
58 Marek C.  Krásno nad Kysucou osvetlenie
59 Šimon P. Rimavská Sobota osvetlenie
60 Jennifer N. Veľké Úľany osvetlenie
61 Marcela Ch. Harichovce osvetlenie
62 Beáta B. Kolíňany pexeso
63 Jana H. Sľažany pexeso
64 Lenka M.  Trnava pexeso
65 Matra M. C. Banská Bystrica pexeso
66 Michal K. Nitra pexeso
67 Ella Š. Hamuliakovo pexeso
68 Jana D. Novoť pexeso
69 Stanislava P. Rudina pexeso
70 Jana G. Rišňovce pexeso
71 Ľubomíra T.  Rajecké Teplice pexeso
72 Jana Š. U. Nevidzany pexeso
73 Marta A.  Šarišské Dravce pexeso
74 Lilien B.  Petrova Ves pexeso
75 Miško P. Pezinok pexeso
76 Barbora K. Svit pexeso
77 Peter N. Žiar nad Hronom pexeso
78 Natália D. Brezno pexeso
79 Dana K. Sekule pexeso
80 Michal K. Ružomberok pexeso
81 Kamila M. Bratislava pexeso
82 Lunka B. Trebišov pexeso
83 Bronislava CH. Radošina pexeso
84 Erik a Marko M. Prešov pexeso
85 Samuel Ď. Svinná pexeso
86 Elena Š. Žilina pexeso
87 Zuzana J. Dunajská Streda pexeso
88 Zuzana K. Lisková pexeso
89 Miriama J. Nitra pexeso
90 Petra I. Ľubica  pexeso
91 Veronika M. Raková pexeso
92 Andrea U.  Nitra pexeso
93 Lenka B. Lietava pexeso
94 Adriana D. Nové Zámky pexeso
95 Lenka B. Zemplinske Hradište pexeso
96 Andrej J.  jaslovské Bohunice pexeso
97 Igor U. Šurany pexeso
98 Natália M. Nové Mesto nad Váhom pexeso
99 Veronika N. Púchov pexeso
100 Janka A. Nižný Hrabovec pexeso
101 Erika G. Obyce pexeso
102 Simona H. Poprad pexeso
103 Elena B. Nová Baňa pexeso
104 Božena K.  Oravské Veselé  pexeso
105 Ivan T. Dolný Kubín pexeso
106 Zuzana C. Nováky pexeso
107 Anna S. Leopoldov pexeso
108 Domonika N. Dulova Ves Vlčie Doly pexeso
109 Dáša P. Čeladice pexeso
110 Lenka S. Revúca pexeso
111 Jaroslav G. Diviacka Nová Ves pexeso

Stránka neexistuje!